ÖZEL SAĞLIK SİGORTALARI

BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASI

Bireysel Sağlık Sigortası Bireysel Sağlık Sigortası, dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğü sağlar. Sigortalıların herhangi bir kaza ya da hastalık sonucu ortaya çıkan ayakta ya da yatarak teşhis ve tedavilerine ait masraflar, yurtiçinde veya dünyanın neresinde olurlarsa olsun karşılanır.
Sağlığınız için gerekli olan yüksek maliyetli ameliyat riskine karşı güvende hissedeceğiniz YATARAK TEDAVİ TEMİNATI ile sigortanızı yaptırabilir ve tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Bir doktor gözetimine ihtiyaç duyduğunuz anda muayene ve doktorun talep edeceği tetkikler ile laboratuvar ve görüntüleme hizmetleri hatta ilaçlarınız dahi AYAKTA TEDAVİ TEMİNATI ile teminata alınmaktadır.

Rutin kontrollerinizi belirli aralıklarla yapmanız için ise poliçenize CHECK-UP teminatı dahil edilmiş olup, anlaşmalı kurumlar ile tüm teminatlardan faydalanabilirsiniz.

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası özel hastanelerde SGK farkı ödemeden prosedür olmadan rahatlıkla tedavi olun.

Sigortalı başlangıç tarihinden sonra gerçekleşen rahatsızlıklara ilişkin doktor muayene, tahlil, radyoloji, modern teşhis yöntemleri ile fizik tedavi ve rehabilitasyon giderleri ayakta tedavi kapsamında değerlendirilir. Ayakta Tedavi teminatı alınan durumlarda, tedavi giderleri poliçede belirtilen limit doğrultusunda karşılanır.

YABANCI UYRUKLULAR SAĞLIK SİGORTASI

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası ürünümüz oturma izni veya ikamet tezkeresi için başvuran yabancı uyruklu kişilerin yaptırmaları gereken sağlık sigortasıdır. Anlaşmalı hastanelerde rahatlıkla kullanacağı teminatlarla birlikte çözüm sunmaktayız.

SEYAHAT SİGORTASI

Seyahat sigortası Türk vatandaşlarına vize uygulayan ülkeler tarafından, vize başvuruları ile beraber zorunlu talep edilen yurt dışı seyahat sigortasını satın alan sigortalılar, sadece zorunlu tutulan 30.000 Euro’luk sağlık teminatlarına değil; bagajın kaybolmasından tarifeli bagajların zarar görmesi, çalınması veya gecikmesine kadar tatil keyiflerini kaçırabilecek pek çok aksiliğe karşı da kendilerini koruyabilmeleri için çözüm sunmaktayız.

DOĞUM PAKET SİGORTASI

Doğum paket sigortası ; Doğum Sigortaları daha çok sağlık poliçelerine ek doğum teminatı olarak eklenmektedir. Fakat bekleme süresi olmaksızın hamileyken yaptırabileceğiniz bu poliçe ile muayeneler, tetkikler, doğum ve diğer ek hizmetlere sahip olabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin